Dlaczego strona internetowa?

Nie lubię Facebooka. W ogóle nie lubię portali społecznościowych. Nie dlatego, że jestem aspołeczny. Nie. Po prostu inwigilacja człowieka przez człowieka, choć legalna, kolorowa, ze zdjęciami na profilu i lajkami - dalej jest dla mnie permanentną inwigilacją (cytując klasyka z filmu Seksmisja).

Dlatego powstaje ta strona internetowa, w której to ja decyduję o jej treści: każdy z Was będzie wiedział wszystko o radnym Łukaszu Kinalskim i jego działaniach w Radzie Gminy.

 

Sam pomysł zrodził się w 2017 roku, kiedy to rozwożąc kolejne listy, zastanawiałem się nad ekonomią mojej pracy. Choć spotkania z mieszkańcami zawsze są dla mnie bezcenne, to druk kilkuset (czasami jednorazowo bywało 150 sztuk) listów rocznie jest logistycznie skomplikowane, przy tak rozległym terenie. Ponadto, mam wielu znajomych niekoniecznie zamieszkałych w swoim okręgu i to również dla nich i dla wszystkich mieszkańców gminy Staroźreby udostępniam tę stronę.

 

Nie oznacza to, że listy będą tylko w formie mailowej... Stanowczo oświadczam, że nie rezygnuję całkowicie z tradycyjnej formy papierowej. Więc się jeszcze spotkamy :)

 

12 marca 2019

strona główna